Furminatör Tavsiye

nduymus

Uzun tüylü kedim için furminatör arıyorum çok markala var hangisini tavsiye edersiniz

4 CEVAP

Arthur4

Furminator de aynı selpak gibi olmuş heralde selpagin var mı diyince aslında bi markayı temsil ediyorsun ama kağıt peçete olduğunu herkes anlıyor :d dostum furminator kendi başına bir marka aslinda orjinallerinden almanız gerekiyor bandrollu ve fiyatları en az 160 tl ama ömürlük kullanıyorsunuz..

ballokumu

Ben böyle 20 liralık bi şey aldım ama iş görüyor

nduymus

Teşekkürler çok fiyat farkı var aralarında da ondan emin olamadım

nduymus

Teşekkürler