Dogru Veterineri Nasıl Bulurm

bayfelix

arkadaslar dogru veterineri bulmak icin guvenilir bi site veya uygulama varmı yanıtlarınız icin tesekkurler

5 CEVAP

Hangi şehir?

bayfelix

denizli

Fatiko

Vetmate programını yükleyin

mmuratyilmazz

Bir sürü veteriner ve hayvan hastanesi tecrübeme dayanarak, hangi hastalıkla ilgili hangi uzmanı bulacaginizi bilin derim. Daha siradan sorunlar için ya da küçük yerleşim yerlerinde yaşayan arkadaşlar icin de internet üzerinden, farkli veterinerlerden, hayvan severler den aldiginiz bilgileri karşılaştırın diyebilirim. Veterinerlerin çok çok büyük kısm liyakatsiz umursamaz ve paragöz

mmuratyilmazz

Efenim ama o veteriner diyen arkadaşlar dunyadan haberiniz yok. Bir gun vakit olursa saatlerce yaşadıklarımı anlatırım