Veterineri İle İletişimde Olan

Cansumuezza

arkadaşlar veterinerinizle vatsap üzerinden konuşan küçük sorularına cevap alanlarınız varsa bi bakabilirmi. sokakta bi kedi var uyuz yada mantar. baya ilerlemiş durumda tüyleri yok denecek kadar azalmış. uyuz yada mantar ilacı alıp uygulayacağım. ama kendi veterinerimle muhattap değilim artık vatsaptan mantarmı uyuzmu soramıyorum yardımcı olurmusunuz

9 CEVAP

Tlgmertt

Mesaj attım

ballokumu

Kulak uyuzu ise kulak aşırı pis olur. Mantar ise eklem yerleri kulak arkası ve yüzde yoğunlaşır genelde. Buna göre yardımcı olabilirim

Cansumuezza

güncell

Cansumuezza

bu sitedede gerçekten önemli bişey olunca kimsede tık yok .
kum üzerine bin tane yorum yapılır anca

Cansumuezza

bütün vücudundaki tüyler özellikle yan tarafları dökülmüş durumda mantara benzetemedim ama eminde değilim

ballokumu

Kaşınma belirgin mi

Cansumuezza

hayır kaşınma yok. yani gözlemlediğim sürelerde kaşınırken görmedim. o duruma nası geldi hiç mi kimse yardım etmedi aklım almıyor onun için kaç gündür yarım saat yol gidiyorum ben

ballokumu

Uyuz olsa bence kaşınmasını görürdünüz mantar ihtimali artıyo kızarık mıydı peki? Gerçi uyuz da kaşımaktan kızartır ama

Cansumuezza

özele yazıyorum bi dk