Kedimde Bir Çıkıntı Var

Flowflow

Arkadaşlar benim erkek kedim 1 ay kadar önce kısırlaştırıldı ve kısırlaştırıldıktan sonra böyle bir çıkıntı farkettik. Eskiden bu kadar belirgin değildi gitgide belirginleşmeye başlıyor, ayrıca bir kedim daha var ve oynaşırlarken olmuş olabilir mi? Pek diş izine benzemiyor ama pençe izi olabilir mi? Lütfen bize yardımcı olun. Şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Veterinere sorsanız daha yararlı olur. Benim kedimdede yara çıktı, en rahatlatıcı ve net cevabını veteriner veriyor. Belki krem sürmeniz gerekir birşey verir. Burda kim ne dese yanlış olur

Flowflow

Teşekkürler.