Köpeğim Alman Kurdu Kırması Ama Başka Hangi Irk Olduğunu Öğrenmek İstiyorum

Babası safkan alman kurduydu ama annesi kırmaydı. Çok asil bilinçli akıllı ve vahşi bi köpek. Hatta fazla korkunç görünüyor bazen. Safkan alman kurdumuz da var ama bu ona göre daha akıllı. Hangi ırkların melezi olduğunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

bayfelix

rottweiler ve alman kurdu kırması google a yaz rottweıler ve alman kurdu kırması yaz bak

Aslında husky ve alman kurdu kırmalarına da benziyor tam olarak emin olamıyorum. Belki bi kaç ırk var

Evet gerçekten öyleymiş. Çok güzel bi kırma olmuş ama. Görüntü de karakter özellikleri çok iyi çünkü. Çok teşekkür ederim cevap için

Akita veya husky

Bak benimkinede kırma diyolar ben ilk inanmadım ama annesi hakiki alman kurdu babasında rottweiler lık var ama böyle daha tatlı geldi bana