Mama Kabında Küçük Böcek ?

Peri_cann

İki gündür kedimin mama kabından küçücük böcek çıkıyor hiç böyle bir şey yaşayan var mı neden oluyor acaba açık mama almıştım ama hep öyle alıyorum ilk defa oldu Mama kabını yıkayıp koyuyorum iki gündür ama bir daha çıkmaması için başka ne yapmalıyım

2 CEVAP

kedin bocek yemişse mama kabına kusmuşsa olabilir ama içinde sıvı yoksa mama şirketinin sorunu geri bildirim yapabilirsin mamanın kabında yazar telefon yada site

BalliBadem

Yaz ya belki o yüzden böcekler mamaya gidiyordur