Kedi Kumu Önerisi

tugbaliee

şuan Proline kullanıyoruz Tozutuyo, kokuyu tutmuyo ve çok fazla parçalanıyo temizlerken Ever clean alıcam ama ondan öncesine uygun fiyatlı koku hapseden parçalanmayan ve tozutmayan bi kum önerir misiniz (Prolinedan sonra kedimin burnu akmaya ve hapşırmaya başladı)

7 CEVAP

Faytekin

Hapsetme ve topaklanma konusunda reflex aktif karbonlu f/p acisindan gayet basarili,cok kum denedim bende en son ever clean aldım ve baska birsey almadim sonrasinda, evet cok pahalı ama bütün sikayetlerinize son veriyor gerçekten.

tugbaliee

şuan ***.comdan reflex ikili söylemiştim bakalım geldiğinde nasıl bi kum memnun kalmazsam eğer direk ec alıcam

cansucelik07

Reflex aktif karbonlu yada vancat lavanta kokulu kum güzel. Ama ever cleana da pişman olmazsınız

Ever clean çok iyi ama fiyatlardan dolayı biz onu değil de arkadaşların da dediği gibi reflex aktif karbonlu ve mırmır kullanıyoruz. Memnunuz.

guineapigela

ever clean aldiginiza hic.pisman olmayagainza eminim

ever clean extra strength

WhiteyBulger

metrogross marketlerdeki metronun kendi ürünü gayet iyi ve bütçeye uygun