Tecrübeli Arkadaşlar

pugtomris

Selamlar

4 aylık yavrum üç gün önce kustu ateşi çıktı. Veterinere götürdüm iğne ve vitamin vurdu. Üç gündür ateş de kusma da kesildi fakat yemek yemiyor. Bir hafta önceye kadar virbac mama yiyordu fakat 1.5 kg fiyatı 100₺ olunca ND mamaya geçiş yaptık. Bir hafta yedi bir anda veterinerden dönüşten sonra yememeye başladı. Sizce durum nedir? Mama mı değişmeli ya da psikolojik bir durum mu?

2 CEVAP

limis

Bence bi veterinere danışmakta fayda var bir cok sebebi olabilir. Mamadan başka ek olarak bi şeyler veriyor musunuz? Tavrı mamaya ise anlaması zor olmaz

pugtomris

Ödül bisküvisi falan yiyor itiraz etmiyor.