Kedimi Kısırlaştırdıktan Sonra Oluşan Yara

Belizayy

Merhaba ben yaklaşık 2 hafta önce erkek kedimi kısırlaştırdım ama kedim kabuk bağlayan yarasını yoluyor her ne kadar engel olmaya çalışsamda maalesef veterinere şuan için gitmem pek mümkün değil ama haliyle korkutuyor bu durum beni bunu yaşayanlar yardımcı olabilir mi yarık tarzı şeyler oluştu batikon sürüyorum ama pek dayanmıyor o da

1 CEVAP

cerenaa

Acilen veterinere gitmesi gerekiyo iltahaplanmis mikrop kaptirmis ölümcül olabilir imkanlarinizi zorlayabiliyosaniz zorlayin