Mama Saklama Kabı Yerine Bakliyat Saklama Kabı Alsak Aynı İşlevi Görür Mü?

sutlac568

Gördüğüm kadarıyla mama saklama kapları oldukça pahalı. Aynı litrede bakliyat saklama kapları 15 tl iken mama saklama kapları neden 150tlden başlıyor? Bir fark var mı yoksa petshopların genel olarak pahalı olmasından mı kaynaklı?

7 CEVAP

limis

Maksat kuru tutmak ikisini de. Kullanabilirsiniz bence.

ezgigul94

Açıkçası ben yukarda linkini attığım saklama bidonuna göz koydum. Yeni aldığım mamayı açacağım zaman bu bidondan sipariş edeceğim diğerlerinden daha hesaplı ve büyük. Kelepçeside hava sızdırmasını engeller diye düşünüyorum. Olumlu yorumlarda var. Normal gıda saklama kabıda 15 kilo hacimli bulamadım. Bizim mutfakta kullandığımız küçük kaplar bile 20 liradan başlıyor

tek fark ülkemizde evcil hayvanlar için olan birçok ürün gibi bunun da pahalı olması. hava almadan ve kansorejen içermeyen ürünlr dısında güzel kaliteli bpa içermeyen saklama kabı alabilirsin.

minnoskoss_123

Cam bir kavanozda saklayın. Biz 1 kilo aldığımız için sıkıntı çekmiyoruz.

Arthur4

Biz köyden gettigimiz peynir bidonlarinda sakliyok

WhiteyBulger

Kapaklı hava almayan bir kap işinizi görür

ezgigul94

https://m.***.com/los-canis-mama-saklama-kabi-15-kg-hacimli-P325632724?gclid=CjwKCAjw3azoBRAXEiwA-_64OoM2dtdAiOIjHsSHxiegfKeLAR-T-gIzrKndFLzQvQ5d_ON-IfUk1BoC1UoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds