Kedimin Cinsi Nedir?

Flowflow

Sizce kedimin cinsi nedir? Tüyleri yumuşak ve düz.

11 CEVAP

Kedinizin cinsi soke. Renk cinsi calico. Calico bir cins değildir, aynı onun gibi sarman da bir cins değildir tekir de.

''Baskın bir beyaz rengin üstünde sarı ve siyah renkli noktacıkların veya desenlerin bulunduğu kediler Calico kedisi olarak adlandırılır. Bir kedi cinsini değil renk şablonunu tanımlamaktadır. ABD'de Calico kedisi olarak anılan bu tür, İngiltere'de ise "tortoiseshell ve beyaz" olarak adlandırılmıştır.''

Zateb burada cins olmadığı açıklanmış calico'nun.Tüy rengi türü.

(kpopçu biri doğru cevap verince : bkqerlgbrvbq3bhş3q)

LIGHTNING

Tortoiseshell ve calico farklıdır. Kürk rengini ifade eder. Calicolarda beyaz kızıl/turuncu siyah renkler varken tortielerde beyaz bulunmaz
Tortie/Tortoiseshell
Calico
Bicolor
Cream White
bizim tekir ve sarman renkler de tabby/whiskas olarak geçer
[tabby](https://www.pets4homes.co.uk/images/articles/2709/large/tabby-cat-colour-and-
pattern-genetics-5516c44dbd383.jpg)

itzy

Calico cinsi sokak kedisi.

https://www.suzionline.com/test/en-zorlu-kedi-testi/

İlk sorunun cevabı calico.

itzy

Baskın bir beyaz rengin üstünde sarı ve siyah renkli noktacıkların veya desenlerin bulunduğu kediler Calico kedisi olarak adlandırılır. Bir kedi cinsini değil renk şablonunu tanımlamaktadır. ABD'de Calico kedisi olarak anılan bu tür, İngiltere'de ise "tortoiseshell ve beyaz" olarak adlandırılmıştır.

WhiteyBulger

biraz tekir biraz maine coon

BalliBadem

Calico

Flowflow

Teşekkür ederim.

itzy

Birşey değil.

Flowflow

Herkese teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz.