Acil Sokak Köpeği Bu Halde Ne Yapabilirim

Neslihan_14

Ileri derecee uyuz olmus sanirim kızarıklık ve tüy dokulmesi var kaşıntısıda çok ne yapabilirim

5 CEVAP

Anonymus552223

Benim veterinerime ulasahilsem fotosunu atardim ama maalesef son numarasini mi degistirdi bilmiyorum. Uygulama varmis sanirim ona baksaniz

Anonymus552223

Belediyenin hizmetine guveniyorsaniz arayin. Veterine goturemezseniz fotografini atin, belki uyuz degildir. Bu sekil bizim mahallede vardi, tek seferlik 2 tane igne verdi veteriner vurduk iyilesti. Boyle kolay bir cozumu vardir belki

Neslihan_14

Burada belediye veterineri kedi kopege bakmiyor diğer veterinerlerde dahil :( hep buyuk baş

limis

Hep buyukbas bakiyor olmalari anlamayacakları anlamina gelmiyor. Egitimini alıyorlar sonucta

Neslihan_14

Kactane götürdüm kedi köpek ilgilenmediler yoksa bende biliyorum egitimini aldıklarını