Kediniz Malt Kullandığı Halde Tüy Kusuyor Mu?

Elaay

Trixie malt kullanıyorum ve her gün de veriyorum ancak arada tüy kusuyor. Malttan kaynaklı mı yoksa hangi maltı kullanırsam kullanayım arada tüy kusması normal mi? Şimdiden teşekkürler bilgileriniz için.

5 CEVAP

Leyl003

Gimcatin maltını veriyorum hiç kustuğu olmadı sadece bazen öksürür gibi öğürdüğünü gördüm.

Cansumuezza

evet normal maltta yeseler arada kusuyorlar

Gozdetemizel

Benim ki kusmuyo ama sanki kuscakmis gibi bogurtu seklinde sesler cikarip oguruyo ama sonucunda bisey cikarmiyo

Arthur4

Candioli öneririm size

Fatiko

Bulantı ve öksürme dueumunlarında lütfen Dr a götürün başka sağlık problemleri çıkabiliyor. Allah korusun