Durumu İyiye Gidiyor Ama Bir Haylaz Daha Var

minnoskoss_123

Geçenlerde bir soru sormuştum. Sokakta yanıma boynunda açık bir yarası olan kedi bulmuştum ve ailem bana mikrop geçeceği için veterinere götürmeme izin vermemişti. Kediyi biraz daha inceledim, yarasının etrafında yeşil bir boya vardı. Kesin ilaç dedim. Bu süreç içerisinde mama verdim, su verdim. Veterinere götüremedim. Hem ailem izin vermiyor hem de yaşım 13. Kendim müdahale etmeye çalıştım ama dokundurtmadı. Bugün baktığımda yara kapanmaya başlamış. Ailem kediyi yeni gördü. Artık ilgilenmeme kesinlikle karşı çıkmıyorlar hatta babam mama dağıtırken en fazla ona ver, ona su ver, sevgi ver diyor ama dokunma diyor:P Yani durumu iyi şuan. Fakat bir kedi daha buldum. Tüm tüyleri dökülmüş, zor nefes alıyor. Bu kediyi ise 3 gün önce gördüm. Yemek, su felan verdim. 3 gün boyunca aradım aradım ama bulamadım. Orada yaşayan halama sordum. Kedi ateşe mi düşmüş yanmış mı öyle birşey:( Veterinere götürmüşler. Zaten heryerinde yeşil ilaçlar vardı. Eğer görürsem onunla da ilgileneceğim. Ayrıca kedilerle ilgilenen bir abla var demiştim. Yakında dönecekmiş. Ona haber vereceğim. İlgilenir kesin. Anlayacağınız durumlar iyiye gidiyor. Umarım ikisi de iyileşir:))))

4 CEVAP

Kedicihanim

İnstagramda sohayko diye bir dernek var onu takip etmeni öneririm. Yardıma muhtaç pek çok cana gelip yardım ediyorlar hem de ücretsiz. Veteriner konusunda sıkıntılıysan bence tam senin işine yarar, intagramdan yazınca bile ilgileniyorlar

minnoskoss_123

Yarın tekrar gideceğim. Bakalım:)

minnoskoss_123

Takip ediyorum. En kısa zamanda yazarım. Bu arada bizim de hesaplarımız var bir bakın derim. Instagram: https://www.instagram.com/patili_dostlar_dernegi/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCz4mKqnVnvKV5_8Xyn6OJNg Site: https://patilidostlardernegi.tr.gg/

minnoskoss_123

Reklam yaptım biraz eheheheeehheeh:)