Kedim Garip Tepkiler Veriyor

2 gün evvel 2.5 aylık olan resimdeki dünyalar tatlısı Juliet'i sahiplendim. Bugün veterinere gittik, kendisine genel karma aşısı yapıldı, dış parazit için bir şey sıktılar ve iç parazit için hap verdiler.

Eve gittiğimizde Juliet çok garipleşti. İlk olarak kustu ondan sonra da neşesiz davranmaya başladı. Şimdi de agresif tavırlarla oraya buraya ani hareketler yapıyor. Ya da sabit bekliyor uzunca. Ve ayrıca salya akıtmaya başladı. Veteriner ne yazık ki bulamadim bu saatte ve ne yazik ki şu an maddi durumum (aşılardan sonra) veterinere yetmedi. Sizce büyük bir sorunu var mıdır?

4 CEVAP

kusmayı bilmiyorum, iç parazit hapının etkisini bile geçirmiş olabilir. ama halsizlik, neşesizlik parazitten sonra olağan

limis

Ağır gelmis sanirim. Atesini falan kontrol edin karma yaptirmissiniz. Spreyi yaladigi için olabilir. Yarın bir arayıp sorun veterinere. Sprey zehirler mi bilmiyorum ama emin olmak lazim

Tesekkur ederim ama kendini surekli kasiyor surekli yalamaya calisiyor miyavliyor aci cektigini hissediyorum kahroldum evin icinde.

Fatiko

O veterineri arasanız kapalı mı?