Dişi Kedi Kızgınlık Dönemi Çiş Yaparken Çığlık

ayvzslymn

Merhaba dişi kedim ilk defa kızgınlığa girmişti ve bugün çıktı kızgınlıkla başlayan fakat bugün de devam eden çiş yaparken çığlık atması var. Bu belirtinin idrar yolu enfeksiyonları ile alakalı olabildiğini biliyorum ama kızgınlıktan da yapıyor olabilir mi ? Başka bir şikayetimiz yok.

2 CEVAP

PsLuna

ben kızgınlıktayken kumunun üstünde çığlık atan kedi hiç duymadım
acilen veterinere danışın

Tikos

Benim aklima birtek bobrek tasi falan geldi ama kizginlik donemiyle alakasini falan aklima gelmedi malesef