Önereceğiniz En İyi Kedi Maması

DoktorCat

4 aylık Doktor adında British Shorthair cinsi bi yavrum var :) Önerebileceğiniz en kaliteli kedi mamalarını söylermisiniz şu an Royal Canin kullanıyorum. Ayrıca birde vitamin, ödül mamadı gibi şeylerde önerirmisiniz.

14 CEVAP

DoktorCat

Royal Canin Kitten mamaya devam etmeye karar verdim. Yorumlarınız için teşekkürler

BENU

PRO PLAN VEYA ROYAL CANIN AMA EKONOMIK BIR MAMA ISTIYORSAN REFLEXI ONERIRIM

suzan

kediler için ödül sucukları ver yani uzun ince yumuşak bir mama. normal kuru mama ise kesinlikse *********.com'dan bonacibo yada micho (bonacibo daha iyi). et oranı çok yüksek ve benim de yiyesim geliyor :)

aycank

proplan öneririm bende kaliteli bir ürün

aycamnkse

acana ve orijen kesinlille sakin hilss falan kullanmayin tuy dokumu kepek gibi cesitli hastaliklara yol aciyor bonacibo falanda almayin en iyileri orijen yada acana

arzzuguney

N&D yada advance acana ve orijen kalitesinde fakat biraz daha uygun mamalardır. Mama alırken en çok dikkat edeceğiniz şey tahılsız olmasıdır. Yani markadan ziyade mutlaka ama mutlaka içeriklerini okuyarak alın.

eviraronahi

kesinlikle micho ve bonacibo

patkam

proplan öneriyorum...fakat maaliyeti biraz yüksek....

Mell

happy cat öneririm özellikle balıklısı güzel, bonaciboyu sevmedi kedim

Bakambu

royal canim ve pro plan

Mama olarak Royal Canin şuan iyi.Ödül maması eğitim için kullanılıyor.Eğiticeksen ödül maması olarak Gimcat Nutripockets öneririm.Adresi buhttps://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimcat-nutripockets-kedi-odulu-tavuk-biotin-60gr.html .Vitamin ve eklem sağlığı için Gimpet iyidir.Adresi bu https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimpet-kediler-icin-malt-soft-extra-20gr.html

Gsima

pastalar var tüp şeklinde tadına bayılıyorlar ödül maması olarak veriliyor

Gsima

bu arada adı neden doktor bi kedi daha vardı onun adı da doktordu :)

pelinakcan

N&D yada advance acana ve orijen kalitesinde fakat biraz daha uygun mamalardır. Mama alırken en çok dikkat edeceğiniz şey tahılsız olmasıdır. Yani markadan ziyade mutlaka ama mutlaka içeriklerini okuyarak alın.