Kısırlaştırma Ameliyatı?

beautifulcat

Merhaba öncelikle. Kedim 13 aylık, erkek. Henüz kızgınlığa girmedi çok şükür. Veteriner hekim, muayene ettiğinde ise hiçbir sıkıntı olmadığını, istediğimiz zaman kısırlaştırabileceğimizi söyledi. Haziran sonu, temmuz başı gibi operasyon tarihi almayı düşünüyorum. Yalnız, kedim bu kış ciddi bir akciğer enfeksiyonu geçirdi ve elisa testi sonucunda corona pozitif olduğunu öğrendik. Operasyon sırasında corona pozitif olması herhangi bir sorun teşkil eder mi? Tabii ki ameliyattan önce Viyo Recuperation gibi bağışıklık güçlendiricileri kullanacağım ama sizin bir öneriniz var mı? Daha önce corona pozitif bir kediyi kısırlaştırma tecrübeniz varsa ve paylaşırsanız çok sevineceğim. Teşekkür ediyorum şimdiden.

6 CEVAP

beautifulcat

soru güncel arkadaşlar.

z-liyya

Doktor sorun yok diyorsa bence sorun yokrtur ama sadece o doktora guvenmeyın baska yerleredr sorun cunku bende onu yaptım baskasına sornadan tek bir doktora guvendım kedım enfeksiyon kapmıstı ksır ameliyatı etkek kedilerde cok kolay olmasına ragmen benım kedimde cok sıkıntı yaşadık bu yzudrn guvenılır yer olması gerekıuor suan gayet iyi cok şükür ama amelıyatı hızlı ve cabuk ıyıleşırler dişi kedi olsaydı belkı olmaz derlerdi

beautifulcat

teşekkür ederim :)

BalliBadem

Benim dişi kedi de 14 ünde ameliyata giricek tavsiyeniz varmı

kediden kediye değisiyor benim kedim de corona pozitif vet önermiyor kısırlastırma ameliyatını, 2. veteriner görüsü alın bence

Tikos

Kan degerlerine baktirin bence anesteziden once onemli