Ah Furminatör

yck

Arkadaşlar Ankaradan bir petshoptan furminatör tarak aldım. Ama eve geldiğim zaman çakmasI olduğunu anladım. Tipi logosu aynı ama lisans çıkartması ve metal kısmında patent yazısı olması gerekiyormuş. Bu iki ibare dışında tıpatıp aynı gibi. Adamlar bir nevi orijinal çakma yapmışpar. Sorum şu bu çakma tarak orijinal kadar olmasada performans bakımından ona yaklaşanbilirmi. 75 TL'ye almıştım. Değiştireyimmi kullanayımmı

9 CEVAP

Arthur4

A ldik seni orjinal diye
H esapli bulduk diğerlerine göre

F akirin halinden kim anlar
U mursar mi kodomanlar
R ahata ermiş hepsi bu zamanlar
M alesef biz kaldık bi de romanlar
İ nsan kedisine en iyisini almak istiyor
N e yapsın ama cebini de düşünüyor
A ldik bakalım çakma furminator
T erminator oldu kedi tararken terminator
Ö bür orjinali alsaydim keşke
R ahat ederdi kedim de saat beşte

Arthur4

Ah furminator adlı akrostiş çalışmam sizlerle

susiko93

Hemen değiştirin. Şu an zaten 100 tl verseniz orjinalini alırsınız. Metali zaman geçtikçe paslanabilir, artı hayvan derisine göre belki özensiz bir şekilde keskin yapmışlardır.

yck

@susiko93 maalesef ayrıldım Ankaradan

z-liyya

Değiştirin hemen sjsjjs

guineapigela

E ozaman orjinali ile sahtesimi ayirt edebilmelisiniz. Degistirme sansi veya iade varsa yapin bence

WhiteyBulger

işini görüyorsa kullan

ballokumu

Ben çakmayı 20 ye aldım ya ne 70 i

Ayse_naz_G

Çok güzel bir çalışma gerçekten djdhhd