Sokaktaki Canlarımız İçin Hangi Mama Markalarını Tavsiye Edersiniz?

Wit_queen

Sokakta olmaları onları önemsemediğimiz anlamına gelmiyor ve sağlıklarını korumaları için iyi bir mama olsun istiyorum fakat fiyat aralığı da önemli siz ne önerirsiniz?

5 CEVAP

melikegumus

İnternette *********.com diye bir site var. İzmir Kemalpaşa'da üretim yapan bir firma. Bu konuda gayet iyiler ve fiyatları çok uygun.

patkam

sağolsun petlebi her siparişte kaliteli markası ile sokak dostlarımıza 1 paket gönderiyor......ne alırsam bende veriyorum...

ruzgar1122

aslında özel bir mama almanıza gerek evde artanlardan bike verseniz olur ama onlara bir kaşıkta verseniz dünyamın en mutlu kedisi olur

eviraronahi

kesinlikle *********.com . bende kedilerim için bu siteden alıyorum ve çok memnunum her anlamda. hem kaliteli hem diğer mamalara göre çok uygun. kedilerim marka mamalara burun kıvırırken *********.com'dan aldığım micho ya bayılıyorlar. bonacibo da aynı şekilde.

patkam

ASLINDA DOĞRU TEMİZMAMA.COM DAN MİCHO 15 KG TAVSİYE EDERİM FİYATIDA ÇOK UYGUN:)