Endişeliyim

Bilenler bilir.Sokaktaki kedimin 48 günlük yavruları var bodrumumuzda.Kedim Bodrum'a miuavluyor yavrularda ona karşılık veriyor.Ama yavrularının yanına ben göstermeden gitmiyor.Gidüncede emzitiyor ve bayağı orada duruyor.Bugün oturdu miuavluyor.Sanki yavrularını çağırır gibi.Şuana kadar yavrular asla gün yüzü görmedi.Patpat sesler geliyor.Acaba yavrularını çıkarır mı? Birde kedim 1 yaşındaki bir kediye göre boyut olarak çok daha küçük.

4 CEVAP

Musege

Kediden ziyade kullandığınız klavye için endişelendim.

Bak knk o yüksek ihtimal yavrularını fare sandı orada kalsınlar diyor başka açıklaması YOK.

KJEWGGWEVWTELÇKRTB4J

cerenaa

Merak etmeyin disarda guvenli ortami saglayinca cikarcaktir :)

@Musege hihih.Bir de o kız benim maalesef yaramaz yeğenimmiş.ŞOK oldum ya