Yavru Köpek Isırmak Ve Fazlası

EvremErdem

Merhaba.bugün itibari ile 8 haftalık olan bir goldenımız var 1 haftadır bizde.dişi kaşınıyor diye ısırıyor.fakat parmağı ağzına yerleştirdikten sonra başlıyor kafasını sağa sola sallamaya sanki parçalamak istercesine.e haliye bu davranış can acıtıyor.yanlış giden birşey mi var yoksa?

2 CEVAP

guineapigela

Yavru kopeklerde normal bi durum cok can acitici hale geliyorsa isirdigi an HAYIR! diyerek agzina oyuncagini veya dis kasimak icin olan esyayi verin onu isirmasi gerektigini anlasin

archysenos

aynı sorun bende de var. ve dişleri artık jilet oldu ve çok can yakıyor :) genelde el ve ayaklara dadanıyorlar, ısırdığında elinize ayağınıza biraz kolonya sürün uzaklaştığını göreceksiniz. Dişler çıkana kadar sabretmek lazım, alışkanlık haline getirmemesi gerekiyor.