Kedide Kanlı İshal

tugbaliee

bugün kanlı ishalini gördüm veterinere şuan gitmem mümkün değil uzakta ve saatten ötürü sıkıntı sabah ilk iş gidicem ama gece vakti birşey olmasından korkuyorum

9 CEVAP

Tikos

Ic parazit asisi yaptirmadiysaniz belki o yuzden olmustur
Acil veterinere goturun ishal kediler icin cok ciddi olabiliyor hemde kanli bence veterinere goturup serum taktirin ama goturemezsenizde pirinci haslayip suyunu ve kendisini yedirtmeyi deneyebilirsiniz ishale iyi gelir islak mama da sakin vermeyin birde su icirin icmese bile siringayla verin

WhiteyBulger

geçmiş olsun zor bir durum umarım çözülür

tugbaliee

mama dışı hiçbir şey vermedim gizlice yiyemez mutfağa çıkamıyor

ballokumu

İshal eşittir su kaybı. Su verin bol bol zorla şırıngayla bile sıkabilirsiniz.

tugbaliee

kanlı olması normal mi ?

limis

Değil tabiki.

ballokumu

Nasıl kanlı bir ishal normal olabilir?

tugbaliee

pirinci deniycem yaş mama yemiyo bol bol su içiyo kendisi

tugbaliee

teşekkürler biraz daha iyi