Kedimin Ense Kısmında Fotoğraftaki Gibi Yara Oldu Ben Kasiyip Bu Şekilde Yoldgn Dusnyrm Sizce Neden

Irmak88

Fotoğraftaki gibi bir şey oldu kedimde hep aynı yeri kasıyor yoldu sanırım çok şık kasinmasada bir gece de bu hale getirmiş daha öncede yapmıştı steril falan sıkıyorum ama sıkınca tabi aynı yeri yine kasıyor sizce ne olabilir asilarinida yaptirdm iki gün önce losevi aşısını oldu şuan iki buçuk aylık

9 CEVAP

birnefes

Mamayı degıstırın bence

Merveee0545

Royal c iyi değil malesef.. Daha iyi mamalar var. Sayfada mama ile ilgili bir çok paylaşım var oradan bakabilirsiniz

Irmak88

Şuan veterinerden geldik mantar olmuş dışarıda hiç çıkmıyor ki niye böyle oldu bende anlamadım çok üzüldüm şuanda daha önce varsa mantar olan ne şekilde bakım yaptılar yszsbilrse sevinirim krem falan verdi şuanda çok temas etmeyin dedi geçene kadar

Irmak88

Royal canın vermeye baslamistim iyi demişlerdi acaba ondan mı oldu mito mix veriyordum Royal iyi deyince degistirmistim

Kediniz dışarı çıkıyor muydu? Bu daha çok başka bir kedi ısırığı gibi duruyor.

limis

Asidan dolayi olmuş olabilir gibi geldi bana. Iğne yapılan yere yakın bölgede mi yara?
Kullandığınız mamalar hic iyi mamalar değil hele royal için verdiğiniz paraya yazık valla.

shevys

Ah yavrum. Geçmiş olsun. Bazı mamalar söylendiği gibi ciltte alerjiye neden olabiliyor yavrularımızda ama daha kötğ olmadan oraya pomat benzeri bir şey sürseniz iyi olur. Ya da veterinere danışın, yoksa çocuk orayı daha kötü hale getirecek. Belli ki bir şey aşırı hassasiyete yol açmış.

_nihalecm_

veteriner mantar için hangi kremleri verdi size?

Semy

Çok temiz bakman lazım benim kedimde de oldu mantar aşısı yaptırdık geçmedi ecosin uyguluyoruz şuan 2 yanağında vardı bir yanağı geçti diğeri de geçmek üzere. Benim kızımda hiç dışarı cıkmıyo ev temiz her gün siliniyor ona rağmen mantar oldu. Evin temizliğine kumuna mama kabına özen göster. Evi deterjanla değil sadece su ile temizle kum kabını düzenli olarak yıkamaya özen göster kumunu sürekli temizle ben kum kabini sabunlu su ile yıkıyorum mama kabını düzenli olarak yıkamaya özen göster ve suyunu düzenli olarak yenile en azından mantar geçene kadar çeşme suyu veriyosan bırak hazır su ver bence ben öyle yapıyorum