Kedım Sızce Hangı Irk

BENU

BEN VETERINERE GOTURDUM VETERINER MAIN COON VEYA NORVEC ORMAN KEDISI DEDI SIZIN BIR FIKRINIZ VAR

11 CEVAP

Aermia

Sarman ırkınada çok benziyor

Akitamaya

Sizin kedinizin ırkı ne fark eder ki zaten cok tatlı :-)

BENU

AYNEN SADECE MERAK ETTIM

ceviktesla

Norveç Orman Kedisi olma ihtimali var melezdir belki ama.
Bu arada çok tatlı :)

sirindostum

Norveç orman kedisine çok benziyor ama İran ve tekir kırmaları da sizinkine çok benziyor . Kediniz çoook tatlı bu arada :)

Akitamaya

Zaten onu seviyorsanız ırkın ne önemi var.Sanırım meraklı birisisiniz. =-)
Bende köpeğimin ırkını merak etmiştim sonunda buldum vay be :-D

Bakambu

norveç orman

çorumlu

Aycanur

Bu norveç orman kedisi bence en çok ona benziyo

BENU

AYNEN SADECE MERAK ETTIM

tulayozcan

norveç orman kedisine benziyor çok tatlı arkadaşımın var aynı cincten çok akıllı ve sevgi delisi bişey :)