40 Günlük Köpeğim Var Anne Sütünden Kesildi Onun Yerine Besleyici Olması İçin Neler Verebilirim

Shaco

normal süt içmiyor

8 CEVAP

Anonymus552223

Normal sut kedilerde ishal yapiyo muhtemelen kopeklere de pek yaramaz inek yavrusuna gore oldugu icin. Erken kesilmis sanki biraz kopeginiz, yavru kopekler icin mama alin

Zaten köpeklere inek sütü zararlı.Bemce de puppy mama al.Yaş mama takviyesi de yap istersen.Eğer sütün yetmediğini düşünürsen süt tozu al bnce

Omerbilim

Yavru köpekler için süt tozu var biberonla verebilirsiniz.

guineapigela

kopekler icin olan sut tozunu kullanin bence yas mama olarak daha kucuk ama ND alin azar azar verin.bnce

Shaco

pro plan somonlu yavru köpek maması aldım ama ?

Shaco

önerebileceğiniz yaş mama var mı peki

Shaco

pro planın somon balıklı mamasını ıslayarak veriyorum arasırada konserve

Shaco

pro planın somon balıklı mamasını ıslayarak veriyorum arasırada konserve