Köpeğim 40 Günlük Baya Küçük Kaka Eğitiminde Zorlanıyor Pede Yapması İçin Neler Yapmam Gerek?

Shaco

çişi pede yapıyo ama kakayı yapmıyor eğitiim spreyi sıkmama rağmen kakayı başka yere yapıyor.

4 CEVAP

Shaco

  1. bir ped serdim bu seefer kapalı bir alana orayı kokladı çişinin yaptığı yere yaptı ama :D Konu yavru köpekse herşey olabilir .

Bana yaşı biraz küçük gibi geldi.Fakay bu konuda bilgim yok yanlış yü nlendirme olmasın

Shaco

zor bir durumdaydı almak zorunda kaldık bu kadar küçük köpek ilk defa sahipleniyorum bilen varsa lütfen yazsın.

archysenos

bu sorun bütün yavrularda var :) benim yavrumda aynı sorunu yaşıyor. Çişini pede yapıyor ama kakasını çok nadir yaptığını gördüm. Sanırım sebebi şu, köpekler iç güdesel olarak çişini yaptığı yere kakasını yapmıyor. Yani biraz daha ilerleyip farklı bir yere yapmak istiyor. Zamanla alışacaktır.