Kedim Çalındı ?

Enes18

Kedim daha 4 aylık nebelung kırması Evde besliyorduk arada dışarı cıkıyordu. 1 haftalıgına köye gittik. Kedimide aldıgım bahçeye dayımalrın bahçesine bıraktım kardeşleri vs vardı. Takılıyordu orada arada fotograf atıyorlardı geri gelmeme 1 gün kala birisinin kucagında görmüşler. Şuan kayıp tasması vs vardı bulunma gibi bir durum olur mu ? Yer Maltepe Altayçeşme

25 CEVAP

busbar

Yani bir garipsiniz kedi bir hafta bahceden cıkmıstır ki sahibi oldugunu ne bilsinler bide calındı diyosunuz siz önleminizi almamıssanız bulan kisi de alıp gitmistir garip garip işler ben bir bahceye salıyorum bes saniye ayrılmıyorum bisey olur diye umursamayıp kaybolunca sonra kıymete bindiriyosunuz

LIGHTNING

çok üzüldüm, bir de merak ettiğim annesi mi babası mı nebelung

Enes18

KEDİM BULUNDU KARDEŞLERİ EV BAHÇESİNDEN AYRILMIYOR BİZİMKİ MERAKLI MELEHAT OLDUGU İÇİN DOLŞIYOR BİRAZ BAHÇEDEN UZAKLAŞMIŞ . DÜŞÜNCESİZİN TEKİDE ALMIŞ KEDİYİ. SAKARYAYA GÖNDERİYORMUŞ AZ DAHA EV DE BULUNAN BİR KİŞİ TASMASINI GÖRÜP ETRAFA SORMUŞ SONRA BİZİ ARADILAR GERİ ALMAYI BAŞARDIK

Enes18

KEDİYİ BAŞI BOŞ BIRAKILMASININ SORUMLUSUDA BEN DEĞİLDİM :) ŞEHİR DIŞINDAYDIM EVDEKİLERDE YANIMA GELECEKLERDİ BEN ISRARLA KEDİYİ BIRAKMAYIN DEMEME RAĞMEN BIRAKTILAR SONUÇ BU OLDU SONUNDA GERİ BULDUM

Enes18

KEDİYİ BAŞI BOŞ BIRAKILMASININ SORUMLUSUDA BEN DEĞİLDİM :) ŞEHİR DIŞINDAYDIM EVDEKİLERDE YANIMA GELECEKLERDİ BEN ISRARLA KEDİYİ BIRAKMAYIN DEMEME RAĞMEN BIRAKTILAR SONUÇ BU OLDU SONUNDA GERİ BULDUM

Enes18

KEDİYİ BAŞI BOŞ BIRAKILMASININ SORUMLUSUDA BEN DEĞİLDİM :) ŞEHİR DIŞINDAYDIM EVDEKİLERDE YANIMA GELECEKLERDİ BEN ISRARLA KEDİYİ BIRAKMAYIN DEMEME RAĞMEN BIRAKTILAR SONUÇ BU OLDU SONUNDA GERİ BULDUM

minnoskoss_123

Bulunduğuna sevindim:)

LIGHTNING

Bulunduğuna sevindim : )
Kediniz gri kürk renkli tekir nebelungun yanından dahi geçmemiştir.
Cins olmayan kedilere cins isnadı çalınmalarına neden oluyor.

VASVIYE

benimde sokaktan sahiplendiğim kedimi ilk başta veteriner için bile evden zor çıkarıyorduk sonra eve alışınca balkona falan çıkmaya başladı sürekli pencerenin önünde miyavlıyordu bizde dışarıya çıkarmaya başladık neredeyse hergün tasmayla çıkarıyoruz

VASVIYE

umarım bulunur kediniz ama açık alanda gözünüzün önünden 1 saniye bile ayırmayın son zamanlarda kedimi akşamüzeri tasmasız çıkarıyordum ve kaçıp bi ağaca çıktı araba sesinden korkup ağaç küçük olduğu için çıkıp aldım dışarıya alıştı diye güvenmemek lazım yani