Yavru Kediye Evde Sebzeli Mama Yapımı

tugbaliee

önerilerinizi bekliyorum

7 CEVAP

Gozdetemizel

Tavuk gogsu havuc kabak rendeleyin.hatta icine zerdecal katilmasinin cok yararli oldugunu soyleyen veterinerler var.10-15 dk haslayin rondodan gecirin.ancak bence ishalken yas mama vermeyin,bizim vet vermeyin demisti.kuru mama ve prebiyotik takviyesi(deneyimlerime gore prebiyotik macun cok cabuk kesiyor)

Sedanurdrl

tavuk, çiğer, taşlık ve yürek %70i tavuk olmak şartıyla haşlayabilirsiniz üzerine organik kefir ilave edebilirsiniz yanınada az biraz patetes haşlayıp ezebilirsiniz.

tugbaliee

bu arada 2 gündür ishali var onuda göz önünde bulunduralım lütfen

tugbaliee

ben biraz pirinç haşladım 3-4 tane pirinç tanesi yedi ve suyundan baya içti biraz ishalini kessin diye yaptım ama evde sağlıklı arada verebileceğim ve ishalini engelleyebilecek şeyler yapıyım istiyorum Mesela havuç,patates,pirinç üçünü haşlayıp blendırdan geçirip versem nasıl olur

Gozdetemizel

Pirinci ishalken yiyosa tuzsuz yagsiz yesin.ama evde yas mama modundaysaniz mutlaka icine tavuk ciger takviyesi yapin

tugbaliee

direk haşlayıp verdim pirinci hiç yağ tuz koymadım öyle yedi direkmen Birde bugün mama aldım sormak istiyorum yeni bi başlık açıp kalabalık etmek istemedim Hill’s scıence plan mama aldım ama nasıl sizce içerisinde %35 tavuk yazıyo benimkisi direk koklayıp anında yedi tok olmasına rağmen ve 1-6 yaş diyo bizim kedi yavru daha

tugbaliee

idareten aldım bu arada akşama N&D maması gelicek