Çok Durgunlaştı Kokuyorum :(

Selmairem

Merhaba bir dişi tavşanım var adı çıtırcık 10 gün önce sahiplendim eski sahibinin çok tavşanı vardı ve bir bahçede bakıyordu. Önceden 1 tavsan bakmıştım 2 sene ismi pıtırcıktı fakat çıtırcıkta olan hallerin hiçbiri olmamisti. Pırcığım rahmetli olalı çok oldu :( Çıtırcığım 2 gündür çok hızlı nefes alıyor sıcağa da çıkaramadığım halde. Sürekli yatıyor çok aşırı sakin. 1 gün önce değişik ses çıkarıyordu bende talaşı kaldırdım sanırım sevmedi talaşı. yuvasına kumaşlar koydum artık o sesi çıkarmıyor. Bu olmadan önce çok aktifti ama malesef 2 gündür bu halde bahçeye çıkınca bile bir köşeye yatıyor :( sadece çıtırcığım var ve başka tavşancığım yok ödüm koyuyor ona bir şey olcak diye lütfen yardımcı olun boş yere kuruntu mu yapıyorum

4 CEVAP

limis

Yani kediler böyle yatınca normal ama sizinki cok durgun hızlı nefes alıp veriyor falan. Bir yerinde ağrısı falan olabilir. Tüm hayvanlar için geçerli bu. Tavşanlardan anlamam yoksa. Tekrar söylüyorum veterinere götürün ya da arayıp sorun en azından

limis

Veterinere gösterin belli bi sıkıntısı var.

Selmairem

[url=https://hizliresim.com/anyQPR][img]https://i.hizliresim.com/anyQPR.jpg[/img][/url] böyle yatıyor içerde de dışarda da dışarıda fazla çıkmıyor :(