Yavru Köpek İçin Önerebileceğiniz Ödül Maması Var Mı ?

Shaco

Kullanıpta memnun kaldığınız.

4 CEVAP

Ayse_naz_G

pedigree kullandık biz,çok seviyodu kullanabilirsiniz.

archysenos

Dr. Clauder's sığıt etli olanını kullanıyorum. Küp küp kesilmiş oluyor zaten, onu da 2 parçaya bölüyorum ve öyle veriyorum. Bayılıyor, çok şımarık olmasına rağmen kokusunu duyduğunda hemen eğitim moduna geçiyor ve oturuyor.

Pedigree Rodeo Biftekli de kullandım. Onu da sevdi ama Dr. Clauder's daha kaliteli duruyor.
Pedigreeyi 9 TL'ye almıştım 70 Gr. , Dr. Clauder's 30 TL idi 80 Gr. gün sonunda hepsini severek yiyorlar.

Shaco

odie selamlar

Shaco

Çok teşekkürler archysenos :)