Hill’s Mama Önerisi

tugbaliee

bu mamayı bugün idareten aldım akşama N&D maması gelecek Sizce nasıl ? kullananlardan yorum bekliyorum

8 CEVAP

ND mama aldığınız iyi olmuş. Hills içerisinde gerçek et bulundurmayan bir mama maalesef :/

Sselin1

Verin diger mamasi gelene kadar yemesi bir sorun yaratmaz okadar kötü bir mama degil. Bitene kadar kullanin bir daha almazsiniz .:)

Aç kalmaması için tek seferlikten de bir şey olmaz diye düşünüyorum. Ama yine de sizin kararınız. :)

tugbaliee

%35 tavuk eti yazınca bende inanmıştım

tugbaliee

bizim canavar normalde mamaya koşmaz ama buna koştu kokusunu aldı sanırım baya iştahla yedi :/

%35 tavuk dediği şey tavuğun ayağı gagası gibi yenilemeyecek yerler. İştahla yemesinin sebebi ise içerisinde fazla miktarda tatlandırıcı,tuz bulunması ki bunların fazla olması özellikle üriner problemlere yol açabilir.

tugbaliee

o zaman bunu vermiyim diğer mamasıno bekliyelim :/