Matisse Numune Talebi

pisipisi123

Arkadaşlar merhaba. Matisse mama numunesine ulaşabileceğim bir distribütör biliyor musunuz? Farmina ile iletişime geçtim ancak ne yazık ki gönderemeyeceklerini söylediler. Seçici bir kedim var. Denemeden satın alma riskine girmek istemiyorum.

19 CEVAP

pisipisi123

Bu arada yavru değil :)

pisipisi123

Cocco numunesi istemeyi düşünebilirim. Teşeklürler :)

elifozdemir

Atlas petten brit care numunesi talep edebilirsiniz, numuneyle birlikte yüzde kırk indirim çeki de gönderiyolar, benim kedim tadını sevdiği için sürekli kullanıyorum içerik yönünden de veterinerimizin tavsiyesi ile başladığımız için içim rahat

patimizvar

Arkadaşlar kedilerimizin mamaları yok numune mama gönderen yada ücretsiz gönderen yerler var ise lütfen söyler misiniz her çeşit olur kedilerimiz yer her türlü lütfen