Matisse Numune Talebi

pisipisi123

Arkadaşlar merhaba. Matisse mama numunesine ulaşabileceğim bir distribütör biliyor musunuz? Farmina ile iletişime geçtim ancak ne yazık ki gönderemeyeceklerini söylediler. Seçici bir kedim var. Denemeden satın alma riskine girmek istemiyorum.

19 CEVAP

Pet shoplardan 200-300 gram alabilirsiniz açık olarak.(tabi genelde açık matisse bulmak zor oluyor) Yemezse de sokaktakilere ziyafet olur. :)

pisipisi123

Açık almak istemediğim için şansımı zorlayayım dedim. Son çare öyle yapacağım. Teşekkürler :)

minnoskoss_123

1 kiloluk alsanız yeter bence. Yemezse sokaktakilere felan dağıtırsınız:) Ben öyle yapıyorum.

Sudeckmkc

Çok seçici royal canin bağımlısı olan kedimde bile matisseyr geçişte sorun yaşamadık

limis

Eğer kediniz n&d ye burun kıvırdiysa matisse de yemez buyuk ihtimal. Kokuları aynı çünkü.

pisipisi123

Tam da bu sebeple numune talep ettim ancak olumsuz dönüş yaptılar.

Ben BritCare i yemez diye düşüğnüyorum.Kediler genelde yemiyor.Hele nd beğenmiyosa beitcare zor değil mi

Sselin1

N&d yi begenmemis diye onu önerdim zaten normalde n&d yi begenmesi lazim çünkü :)) matisse yi de yemezse brit care güzel bir secenek numune alip denenebilir Acana ve orijenin fiyatlari da malum yani:)

Sselin1

Matisse den daha iyi diye önermemiştim ama Brit care içerik olarak matisse den daha iyi ama kediler pek sevmiyor acikcasi benim kedilerde bayilarak yemedi ben de oyuzden n&d ye gectim ama seven kedilerde var. https://www.atlaspet.com.tr/urun/brit-care-cat-crazy-im-kitten/ buradan icerigini inceleyebilirsiniz numune mamada gönderiyorlar diye biliyorum. (Lily ve sunny secenekleri ihtiyaca yonelik oldugu icin gerekli degilse onlara bakmayin hic:)

Sselin1

Ben genelde tadini begenmediklerini duydum kendimde yasadim:) uzun sure kullanmadigim icin kötü bir etkisi var mi bilemem tabi 2 ay kullandim sadece bir sorun yasamadim. Uzun sure kullananlar daha iyi bilir tabi.:)

pisipisi123

Elimde zaten ne yazık ki yenmemiş bir 5 kg N&D ve sokaktakiler için 3 kg'a yakın Bonacibo var. Bu sebeple denemeden almak istemiyorum.

limis

Onlar niyeyse numune göndermiyorlar ilginc. Ben şahsen denemenize gerek olmadığını düşünüyorum ama cok istiyorsanız güvendiğiniz bir yerden açık alın birazcık

Sselin1

Brit care mamanin da numunesini alip deneyin isterseniz

pisipisi123

Matisse içerik kalitesi bakımından bir adım önde olduğu için ilk tercihim o yönde. Eğer beyefendiyi memnun edemezsek sırayla diğer seçenekleri değerlendireceğim. Gönül ister ki Instinct ile Orijen ile besleyeyim ama sizin de söylediğiniz gibi fiyatları malum. :)

pisipisi123

Brit Care kullanıcılarından çok fazla mağduriyet duyduğum için pek elim gitmiyor açıkçası