Acil Lütfen!!!!!

Aybike00

Kısır köpeğimde resimde gözüktüğü şekilde bi şişlik oluştu veteriner ilk önce kemoterapi dedi resimde baktıktan sonra muayene de de gerek Yok iğne yapıcam bir hafta sonra kontrol için gitmemizi istedi fakat sarı yeşil bi sıvı gelmeye başladı aralıklarlada bölgeyi yalıyor konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar yardımcı olur musunuz lütfen

7 CEVAP

Enfeksiyon gibi ama neresi iltihaplanmış emin değilim. İdrar yolu enfeksiyonu geldi aklıma direkt.

İdrarını yaparken zorlanma var mı?

limis

Benim aklima da idrar yollari geldi. Goturun baska bi veterinere sonda takarlar buyuk ihtimal. Çok kötü enfekte olmus acilmazsa çişini yapamaz.

Aybike00

Hayır hiç bi şekilde tuvalet yapamama gibi bi sorunu yok çişini cok rahat yapıyor Yarın tekrar götürücem ama hepsi bi tuhaf veterinerlerin sizce ciddi bi durum olabilir mi tedirginim çok

İdrarını yaparken hiç mi zorlanmadı yani veteriner iğne yapmadan önce de mi zorlanmadı? Belki enfeksiyon antibiyotikten sonra rahatlamıştır.

sinembasgil

başka bir veteriner araştırıp mutlaka gösterin,çok geçmiş olsun

Aybike00

Çok teşekkür ederim hiç zorlanma olmadı normal o konuda hiç bi değişiklik Yok iki tuvaletide normal