Yavrulara Ne Oldu?

Burkan321

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kafamı karıştıran bir sorun var ve bu konuda siz bilgili arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Ailemde kediye karşı alerjisi olanlar olduğundan kapının önünde doğumundan beri beslediğim bir sokak kedim var. Bundan 3 hafta önce henüz daha yavru dediğim kedim kapının önüne onun için hazırladığım kutuya 4 tane sağlıklı yavru getirdi. Kapımızın önünde 2 gün boyunca yavrularını emzirmeye devam ederken evde olmadığım bir gün annemin anlattığına göre yavruları tek tek alıp bir yere götürmüş. Her yeri aradım taradım hiç bir iz bulamadım yavrulara dair. Bir iki gün gözükmeyen yavru kedim geri geldi ve yine eskisi gibi evin önünde dolaşıyor geziyor oyun oynuyor ve uyuyor ve evin önünden hiçbir zaman ayrılmıyor. Keşke bunların olacağını önceden bilebilseydim yavruları eve alır tek tek elimde beslerdim. Muhtemelen 4 yeni doğan kedi de öldü ve benim merak ettiğim ne olmuş olabilir acaba onlara

7 CEVAP

Belki de anne kedi evinizin önünün güvenli olmadığına karar vermiştir ve daha güvenli bir yere taşımıştır. Aklınıza hemen kötü şeyler gelmesin. :/

Gozdetemizel

Muhtemelen tasimistir kuytu biyere.sonucta anne mama bulmak icin yada sıkılınca yavrularin yanindan ayrilir.dolayisiyla korumasiz kalir yavrular diger kedi ve kopeklere karsi.biraz ayaklanip palazlandilarmi getirir

Evin önünden ayrılmadığını blemezsiniz.Gece gidip bakıyordur.Ayrıca denilen gibi ev önünde güzende duymamamıştır duyamaz da.Girip çıkan olur.Kuytu yere gitip gece bakıyodur.Dert etmeyin siz.

z-liyya

Kediler o konuda sinsidir saklamıs işte yavruları yavruları eger yurumeyı bılıyorsa her zaman yanında olmuuor 2-3 saatte bir gidiyordur senn fark etmeden hemde

z-liyya

Kediler o konuda sinsidir saklamıs işte yavruları yavruları eger yurumeyı bılıyorsa her zaman yanında olmuuor 2-3 saatte bir gidiyordur senn fark etmeden hemde

Anonymus552223

Memelerine bakin emzirip emzirmedigi belli olur. Eger tasidiysa guvenli bir yere koymustur arkadaslarin dedigi gibi. Kac haftalik oldu yavrular eger yasiyorlarsa?

Burkan321

Eğer yaşıyorlar ise 3 haftalık oldular. İnşallah sizlerin dediği gibi gidip kontrol ediyordur yavrularını ama ne zaman kontrol etsem hep kapının önünde kedim. Umarım ileride ayaklanır da yavruları ile çıkıp gelir