Yavru Kedi Göz Enfeksiyonu İçin Thuiciline Nasıl Kullanılır?

oguzhan817

Veteriner thuiciline verdi bunu ne kadar kullanmalıyım tecrübeli olan var mı?

3 CEVAP

oguzhan817

Eldiven takıp elime sürüp azıcık öyle mi kullanmalıyım yoksa bir dozu var mı? akışkan krem gibi bir şey

Bence eldiven takıp sürmelisiniz kremin dozu olduğunu hiç duymadım. Tecrübeli değilim ama ben olsam böyle yapardım. :)

eylemcaliskan

Terramycin gibi bir ilaç sanırım. Alt göz kapağını biraz aşağı çekip uygulayabilirsiniz. Zaten uyguladığınızda hemen sıvılaşıyor