Bozita?

limis

Arkadaşlar büyük kedim naturea da yemedi maalesef. Önceden idrar yollarında sorun olduğu için cok daha dikkatli bakıyorum ama mama yok :( Bozitanin da icinde gluten var ama. Önerisi olan var mi başka? (Kedim acana n&d matisse ve naturea yemiyor resmen kaliteye karşı)

20 CEVAP

BalliBadem

Ben Bi ara happycat kullanmıştım gayet sağlıklıydı ama sizin kedinize nasıl gelir bilemem

limis

Prensesimin sıkıntısı yok sıkıntı prenste :)

dlwlrma

BritCare iyi ama ND yemeyen yer mi bilmem.PetCurean önerildi bana onada bakabilirsin.

dlwlrma

Matisse yediyse devam :)

Tam1cat

Ben de golosi aldım. Dışkıyı leş gibi kokutması bir kenara taurin 1000 mg. Golosi hadi şimdiye kadar aldığıma en pişman olduğum mama ama bozitanın bu kadar düşük olması da üzücü. Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz içiiin :)