Sokak Kedilerine Nd Mama

Anket

Verebilirsin, sıkıntı olmaz.
(12 oy)
Verme, bağırsaklarında sıkıntı olur.
(0 oy)
Toplam (12 oy)

Kendi kedilerime ND düşük tahıllı kullanıyorum. Sokakta baktıklarıma da haftada bir de olsa ara sıra bu mamadan vermemde sakınca olur mu? Normalde sokaktakiler enjoy yiyor. Kendi kedilerimize direkt başka mama versek sorun oluyor, sokaktakilere de böyle bir şey olur mu diye merak ettim.

7 CEVAP

LIGHTNING

hiç bir şey olmaz ben veriyorum garipler ne bulursa yiyor bağırsakları için iyi bile olur

LIGHTNING

ben acana pacifica dahi verdim yavrulu bir anneye çıldırdı garipler :)

limis

Eskiden annem balkona gelen kedilere acıyıp benim 10 kiloluk n&d stoğumu 2 ayda bitirmişti. Hiç bi sorun olmadi o sırada onlara alınan mamayı da yediler aynı anda

Tamamdır o zaman bundan sonra haftada bir ND ziyafeti verelim. :)

Ayse_naz_G

Yanlız ben bir hata yapıp ND almıştım sokak hayvanlarına ve yaklaşık 15 kiloyu sadece kediler 6 inde bitirdi ortalama 300 TL,yaklaşık 10 kedi var sokakta baktığım. yani çok zararlî çıkarsınız,ama illa ND diyorsanız alabilirsiniz yok bana çok pahalı gelir diyorsanız Enjoy olabilir.

minnoskoss_123

Ben de öyle yapıyorum. Maması azalınca yeni mama alıyoruz, kalanı dağıtıyorum:)

Yok zaten sürekli veremem haftada bir tek öğün olacak şekilde versem mi diye düşünüyordum. :) Normal sürekli yedikleri mamaları enjoy zaten.