Kum Problemi

Eliifsngl

Bir çok markanın kumunu denedim yalnız etrafa çok fazla saçılıyor kum tanecikleri. Bununla ilgili bildiğiniz bir çözüm var mı önerebileceğiniz marka ? Ya da kaka kumunun önüne paspas alsam yeterli olur mu

5 CEVAP

emreacar78

Paspas değilde biz eşimle halı altı kaymazlar var ondan koyduk kum dağılırsa onun üstüne yapışıyor. Hem temizlemesi de daha kolay tavsiye ederim. Fiyatlarıda oldukça uygun oluyor genelde heryerde de bulabilirsiniz.

Kum paspası alın, kumunu günde iki kere temizlemeyi unutmayın. Tabi her kedili evde olması gerektiği gibi evi de baştan sona her gün süpürün. Şikayetleriniz büyük ölçüde azalır.

Eliifsngl

Sık sık süpürüyorum zaten ama baş edemiyorum iki kedim var o yüzden çok sıkıntı oluyor ama paspas deneyeceğim teşekkürler

Paspası bulgus.com’dan aldım çok memnunum.

BalliBadem

Aynı problem Bizdede vardı süpürsemde baş edemiyorum kalın taneli kuma geçin farkı anlicaksınız