Kedimde Mantar

ballokumu

Mantarın geçtiğini düşünüyorum ama ayağıyla kulağını boynunu kaşıyınca acaba geçmedi mi diye içimi yiyorum? Kediler keyfine de kendini kaşıyabilir mi?

8 CEVAP

SistraMila

Benimki yalandıktan sonra bir de keyfine kulak arkasını kaşıyor :)

ballokumu

İnşallah keyfine kaşıyordur artık korkuyorum geçmeyecek diye :(

SistraMila

Mantar olduğu zamanki gibi değil de daha tatlı tatlı kaşıyorsa sıkıntı yoktur bence ama içiniz rahat etmeyecekse bir sorun derim slnjtöa gönül ferahlığı önemli.

SistraMila

*sonuçta

ballokumu

Babam da aynısını diyor fakat veteriner kazıntı almamıştı geçen de yine de almayacak mantar ilacı verip gönderecek yine biliyorum

ballokumu

Eskiden kulakları kırmızıydı kaşımaktan şimdi soluk haline geri döndü

SistraMila

Mantar konusunda ilaç yeterli olur mu olmaz mı cevap veremem maalesef bu konuda bilgim yok ama veterineriniz uzun zamandır kediye bakıyor ve şimdiye kadar sıkıntı çıkmadıysa güvenin derim. Olmazsa başka veteriner araştırın.

Zaten mantar olduğu zamanki kaşınmayı tanırsınız, kafanızda soru işareti olduğuna göre o şekilde kaşınmıyor. Ben sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

ballokumu

İnşallah teşekkürler