Kadıköy Göztepede Güvebilir Bildiğiniz Veteriner Önerileriniz Var Mı ?

Kadıköy Göztepede güvebilir bildiğiniz veteriner önerileriniz var mı ?

1 CEVAP

emreacar78

Göztepe değil ama Ataşehir Veteriner Kliniği veteriner hekimleri gerçekten çok ilgili ve bu konuda başarılılar. Ücretleri gayet makul diğer kliniklerle karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. 2 tane yetişkin kedim var sahiplendiğimiz günden beri götürüyoruz bir keresinde ufaklıkta virüs var mı diye kendileri şüphelenip ücretsiz ultrason bile çekmişlerdi. %100 Tavsiye Ediyorum.