Hangi Mama

Mickeyjd

Merhaba kedim idrar yollarından rahatsız, veteriner proplan urinary mamasını önerdi daha uygun fiyatlı idrar yolu sağlığı için önerebileceğiniz bir mama var mı acaba felicia urinary nasıl?

9 CEVAP

Vetlife urinary pahalı gelirse alamazsanız sanabelle urinary var onu alabilirsiniz. Proplan, royal canin, felicia bunlar iyi mamalar değil ki urinary ürünleri iyi olsun.

limis

Proplan urinary yerine vetlife inkini alın. Farmina ürünü. Felicia normalde bile iyi bir mama degil reçeteli mama kullanmanız gerektiğinde daha dikkatli olmanız lazım.

O zaman mecbur biraz kısacaksınız her şeyden en azından birkaç ay.

Kediler de sağlık sıkıntısı yaşandığı zaman fiyata bakılmaksızın almak zorundasınız. Müdavim ürünler ve ucuz ürünler sağlığı için yeterli olmayacaktır.

Mickeyjd

Alabilsem alacağım zaten

Gerçi vetlife sadece veterinerlerde satıldığı için fiyatını da bilmiyorum ama sanabelle 10 kg 400 civarı sanırım.

limis

Sanbelle urinary receteli mama değil ki. Sadece önlem amaçlı kulanılabilir. Receteli olsa internetten alamazdınız.

Öyle mi urinary diyince ben öyle zannettim.

Mickeyjd

Son olarak fitmin urinary idrar yolu sağlığı için yazıyor da söylediğiniz reçeteli mamaya giriyormu acaba