Kedim Minik Çok Hareketsiz

Damlahalici

Yavru kedim çok hareketsiz oyun oynamiyor pek fazla yürümüyor ve sürekli uyuyor. Hep çok yorgun görünüyor. Sürekli olarak karanlık yerlere gitmek istiyor. Normal midir bu durum?

12 CEVAP

Anonymus552223

Ya cok uyumasi normal ama uyandiginda hareketli olmasi lazim. Yoksa en az 15 16 saat uyuyor buyukler bile

limis

Normal dışında bir hareketse acil veerinere gidin daha çok küçük. bir şeyi varsa acil müdahale edilmesi lazım

Damlahalici

Bende bunu öğrenmek istiyorum

Anonymus552223

Kucuk kediler cok hareketli oluyor, pek normal gelmedi bana, cinsi ne

Damlahalici

Tekir. Bana da normal gelmiyor ama bebek olduğu için uykuya ihtiyacı var sanırım

limis

Hayvan hareketsiz diye burdan ne olduğunu tahmin edemeyiz ki. Hastalik belirtisi bu normal değil. Nedenini veteriner anlar.Muayene olması lazım

Damlahalici

Veterinere gideceğiz zaten. Bu ilk yavru kedi deneyimim sadece normal olup olmadığını öğrenmek istiyorum şuan ve o nedenle bu soruyu sordum.

sinembasgil

Yavru kediler cok uyurlar ancak uyandiklarinda cok hareketli olurlar
Eger uyandiktan sonra halsiz ve yorgunsa baska bir sorun olabilir.bence vakit kaybetmeden veterinere götürün.

Leyl003

Viral bi rahatsızlığı ciddi bi parazit sorunu da olabilir tuvaletine dikkat edin.. ama en iyisi vet. e danışın.. yavru kediler ihmale gelmez.. inş ciddi bişey çıkmaz

Damlahalici

Sahiplendiğim kişi Corona virüsü olduğunu ve buna yönelik ilaçları ile birlikte bana teslim etti bebeğimi. Tuvaletinde bir sıkıntı yok sanırım. Biraz fazla ve çok miktarda yapması sorun teşkil etmiyorsa tabi

Eliifsngl

Corona taşıyıcısı bi çok kedi ama Allah korusun fipe çevirmesin başıma geldi.. veterinere gidin en ufak şüphede

Damlahalici

Fibe çevirmesinden çok korkuyorum. Çok özen gösteriyorum kızıma. Cumartesi ilk iş veteriner ile görüşeceğim. Fibe çevirdiği zaman ki belirtiler nedir acaba?