İlk Defa Köpek Bakacağım Nasıl Eğitim Verebilirim Kolaymı ... ?

İlk defa köpek besleyeceğim . Eğitimini nasıl yapabilirim kolay olurmu sizce yardımcı olurmusunuz ... ?

5 CEVAP

Tuvalet eğitimi için önce alan kısıtlaması yapmanızı tavsiye ederim

Ayse_naz_G

Yavru mu?

Dmlaturker

Kolay değil. Herşeye izin verirseniz ilerde çok pişman olursunuz. Yavruyken yaptığı her hareket size çok sevimli gelecek ama ileride sizi pişman edebilir. Oyüzden herşeye izin vermeyin yanlış şeyleri yavruyken bilsin

petokulu

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.

srplzngl

Kral köpek ailesine üye olabilirsiniz, hatta olmalısınız.