Ankara'da Uygun Ve İşinde İyi Veteriner Önerir Misiniz?

Damlahalici

Ankara'da yaşıyorum ve minik adından bir kedim var. Kızım miniği bu haftasonu veterinere götüreceğim. Bir kaç gündür araştırıyorum fakat önerilen ve uygun olan bir veteriner maalesef bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

4 CEVAP

https://afacan-veteriner-klinigi.business.site/ öğrenci iseniz söylediğinizde yardımcı oluyor, ben memnun da kaldım

LIGHTNING

Çankaya Yıldız PetStop veteriner kliniği benim sürekli gittiğim yer tavsiye ederim. Kübra Hanım'dan destek alabilirsiniz.

Damlahalici

Hem öğrenciyim hem öğretmen ,en çok da bu nedenle önemli benim için uygun olması. Çok teşekkür ederim

Gozdetemizel

Dorukgiller.mutlaka instagram sayfalarina bakin.bu isi kari koca gercekten severek yapan bi ciftler ve sayfalarinda cok olumlu yorumlar okuyorum hep.