Kedi Ve Güneş

ballokumu

Kedimi güneşlendirmeye çalışıyorum ama nefret ediyor ağzını açıyor 2 saniyede bu kadar yanıyor olamaz heralde neden nefret ediyor güneşten?

4 CEVAP

tugbaliee

sıcak sevmiyolar tüyleride pek bol maşallah :)

Gamzessven

Kedinizi neden güneşlendirmeye çalışıyorsunuz :d siz ona güneşli alanı açın o isterse gidip yatar

Kediler genelde sıcağı çok seviyor ama yazın da sıcaklar alıp başını gidince onlar bile serinlemek istiyorlar. ;)

ballokumu

Kedimde mantar olmuştu yardımı olsun diye güneşlendirmek istemiştim