Köpek Parfümü

pugkaan

Arkadaşlar petshoplarda satılan parfümler köpeğimiz için zararlımı ? Eğer zararlı değilse tavsiye edebileceğiniz
parfüm varmı ?

8 CEVAP

Ayse_naz_G

Tabiikide zararlı şeyler,sonuçta kimyasal ve köpeğin derisini tahriş eder. Çeşitli cilt hastalıklarına yol açabilir,kullanmayın.

minnoskoss_123

Zararlı. Özellikle köpeğinizin hassasiyeti olan yerlere temas edince tehlikeli olabiliyor, kesinlikle önermiyorum.

minnoskoss_123

Özellikle de göze temas etmemesi lazım,

pugkaan

Çok teşekkür ederim , ilginizden dolayı.

pugkaan

Teşekkür ederim.

pugkaan

Teşekkür ederim.

Ayse_naz_G

Bir şey değil.

guineapigela

yani zararli ama cok rahatsiz edici bi kokusu vb varsa benimde kullandivim bioline kopek deodorantini tavsiye ederim. cok sik kulllanmamakla beraber