Acilll

Meliserkan

12 aylık kedim kumuna çişini yapmamaya başladı mutfak masasının altına yapıyor devamlı. kakasını kuma yapıyor ve bazen nadir olarak çişini . genel olarak son 1 aydır hep masa altı napıcam

8 CEVAP

Gamzessven

Kediniz kısır mı ?

Meliserkan

hayır değil

Meliserkan

koku bırakmaya mı başladı yoksaa :(

Gamzessven

12 aylıkken bırakmaması tuhaf olurdu zaten:d evet kızgınlıkta olabilir kendine orayı seçmiş. Genelde yatak yorgan koltuk gibi yumuşak yerleri seçerler ama masanın altı tuhaf olmuş biraz

Meliserkan

ahahah yatak yorgandansa masanın altını tavsiye ederim. teşekkürler umarım böyle kalır..

Gamzessven

Öyle kalmasın kısırlaştırın kedinizi. Yaşı gayet müsait. Acı çeker bu şekilde

Meliserkan

çiftleşecek ama

Sselin1

Bir kere ciftlesince bu davranişlari son bulmayacak ama sadece masa altiyla sinirli kalmayacak zaten. Ayrica sürekli ciftleştirdiniz diyelim dogacak yavrulara nolcak nasil yuva bulunacak. Sizi anliyorum ilk kez hayvan bakacak olanlar iyi niyetle boyle dusunuyorlar ya da bir kere ciftlestirince durumun duzelecegini saniyorlar ama inanin hic oyle olmuyor. Bizim evimizde disi kedimiz oldugu halde erkek kedimiz kizginlik belirtilerini hergun tekrarladi. Emin olun hem kediniz icin hem sizin icin en iyisi kisirlastirmaniz