Yavru Kediyi İyileştirebilir Miyim?

eylemcaliskan

Merhaba arkadaşlar. Az önce yolda 2 yavru kedi gördüm. Çalışanlar bir yer yapmışlar, orada bakıyorlarmış ama pek ilgili değiller sanırım. Bir tanesinin gözüne perde inmiş, akıntısı yok. Acaba iyileştirebilir miyim? Ne gerekirse yaparım zor da olsa bir ihtimal var mıdır? Teşekkürler

7 CEVAP

eylemcaliskan

Dahiyane fikir :) Açıldığında götüreceğim Zeynep hanım. İyileşme ihtimalinin olup olmadığını soruyorum. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadım.

Sselin1

Genta göz damlasi ve terramycin merhem ikisini de günde 2 kere kullanin damla 3 te olabilir. Gözünün bir kismi beyazlasmis bir yavru kediyi bunlari kullanarak iyleştirmiştim. Tabi firsat buldugunuzda veterinere de danişin.

fhilosophia

Benim sokaktan aldığım kedi de böyleydi. Genta göz damlası önermişti veterinerde çalışan arkadaşım. Bu damlayı eczaneden temin edip kullanmıştım. Kısa sürede gözüne iyi geldi, iyileşti gözü. Umarım bu yavrucuğa da iyi gelir.

VASVIYE

kuzenimde barınaktan bir yavrucak sahiplenmişti onun gözünde aynı problem vardı bayram tatili yüzünden veterinere gidememiştik o zamana kadar veterineri aradık çayla silin dedi sonra götürdük ilaç verdi aşılrı yapılıp bağışıklığını kazanıca dahada iyi olur dedi şuan iyi durumda İnşallah szin kedilerinizde iyileşir

z-liyya

Veterinere gotur

eylemcaliskan

Çok çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

eylemcaliskan

Çok teşekkür ederim hepinize. Veterinere götüremeyeceğimiz durumlarda en kötü ihtimalle sizin tavsiyelerinizi kullanabiliriz. Birçok yavru var sokaklarda. Bu konuda bilinçlenmemiz çok güzel oldu.